Jakie inwestycje oferują najwyższy zwrot

Oto podstrona: 2


Wygląda na to, że każdy ma opinię na temat tego, w co powinieneś zainwestować. Gdy tylko uzyskasz dodatkowy dochód lub doskonały zwrot z innego przedsięwzięcia, inni chętnie go wydadzą . Ale już wiesz, że Twój najwyższy zwrot nie nastąpi w przypadku akcji, obligacji lub funduszy. I możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że tak się nie stanie w przypadku nieruchomości na wynajem jednorodzinnych, które posiadasz w swoim portfolio? Jaka jest Twoja najlepsza inwestycja, jeśli szukasz najwyższego zwrotu? Porozmawiajmy o zwrotach gotówki z gotówki. Jest to stosunek rocznych przepływów pieniężnych przed opodatkowaniem w porównaniu z całkowitą kwotą zainwestowanych środków. Chociaż nie jest to jedyny czynnik brany pod uwagę przy analizie możliwości inwestycyjnych, zwrot z gotówki z gotówki jest doskonałym miernikiem do ustalenia, czy inwestycja jest opłacalna. Cash-on-cash jest cenny w sytuacjach, w których celem jest przepływ gotówki.

Oto przykład, w jaki sposób obliczać gotówkę na zwrotach gotówki:

Rozważ zakup nieruchomości o wartości 10 jednostek za 1 000 000 USD, a wpłacisz zaliczkę w wysokości 200 000 USD. Załóżmy, że miesięczny przepływ gotówki netto wynosi 8 000 USD; lub 96 000 $ rocznie. Teraz spłaty długów są uwzględniane. Zakładając, że płacisz 6000 $ miesięcznie (72.000 $ rocznie). Liczbę gotówki na gotówce oblicza się następnie jako 96 000 minus 72 000 (24 000), a następnie dzieli przez pierwotną inwestycję 200 000 USD. To 12%.

Jak to wpływa na twoją decyzję?

Porównywanie klas aktywów: Według genialnych inwestorów, takich jak Warren Buffett, siedem procent to dobry zwrot z akcji rocznie. Przy założeniu zrównoważonego portfela zainwestowanego długoterminowo, to znaczy. Inwestycje krótkoterminowe są zbyt zmienne, aby je uwzględniać, a inwestowanie w jeden produkt również jest zbyt ryzykowne, aby je rozważyć.

Siedem procent nie jest złe. Jest szanowany, a tysiące stałych inwestorów z radością obserwują 7-procentowy wzrost rok do roku. Ale nie na tym polega najlepszy zwrot z inwestycji gotówkowej.

Domy jednorodzinne: popularne są nieruchomości na wynajem. Wskaźniki pustostanów są obecnie niezwykle niskie i wynoszą około 7 procent. Wydaje się, że jeśli masz dom jednorodzinny, który chcesz wynająć, jest najemca, który chce w nim mieszkać. Wynajem domów to stosunkowo stabilna inwestycja, ale co z wakatami? Największe ryzyko polega na możliwości zerowego dochodu w dowolnym miesiącu, w którym nie masz najemcy.

Jak radzą sobie nieruchomości jednorodzinne w zakresie zwrotu gotówki? Cóż, średnia w branży wydaje się być na poziomie około dziesięciu procent, co jest dość stałym zwrotem dla skromnego inwestora.

Ale jak ustalić, czy korzyści przewyższają ryzyko? Kluczem jest samo pytanie. Jeśli musisz zapytać, czy to naprawdę inwestycja zapewni ci najwyższy zwrot? Prawdopodobnie nie. Parki domków mobilnych: Najpierw rozważ sam zasób. Parki domków mobilnych są bardzo stabilne. Nawet jeśli masz współczynnik pustostanów wynoszący siedem procent, oznacza to, że Twój parking mobilny jest nadal zapełniony w 93 procentach. To nie jest gra typu wszystko albo nic jak dom jednorodzinny. Twoje przepływy pieniężne są zwykle dodatnie. Następnie weź pod uwagę strukturę parku mobilnego. Zasadniczo jako wynajmujący wynajmujesz dzierżawę działki gruntu. To tylko działka z infrastrukturą, z którą najemca może się połączyć. Nie jesteś odpowiedzialny za utrzymanie domu i naprawy w przeciwieństwie do wynajmu domu. Roczne koszty utrzymania są niewiarygodnie niskie, ponieważ to tylko infrastruktura, którą jesteś odpowiedzialny za utrzymanie.

Weź również pod uwagę niski koszt czynszu dla najemcy. Jako niedroga opcja na mieszkania, parki stacjonarne zapewniają usługi na żądanie bardzo stabilnym najemcom - najemcom, którzy są dumni z posiadania własnego domu i chcą pozostać w parku.

Jak radzą sobie parki stacjonarne? Przygotuj się na wielką wiadomość… parki stacjonarne to wyjątkowa inwestycja. Konserwatywne liczby sugerują, że inwestorzy mogą spodziewać się prognozowanego zwrotu gotówki w wysokości 15 procent aż do 40 procent! Nie ma innej klasy aktywów zapewniającej bezpieczeństwo finansowe i przepływy pieniężne zapewniane przez parki mobilne.

Co to dla ciebie znaczy? To wszystko znaczy. Bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo. Pewność siebie. Wczesna emerytura. Oznacza to, że za każdego zainwestowanego dolara płaci się do 15%, a nawet do 40% rocznych zysków. Wyobraź sobie swobodę, jaką może przynieść taki przepływ gotówki.

Możesz zainwestować swoje pieniądze w akcje i być zadowolonym z siedmiu procent ... jeśli uzyskasz ten zwrot na niestabilnym rynku. Możesz zainwestować swoje pieniądze w popularny rynek domów jednorodzinnych i oczekiwać nagrody w wysokości 10 procent ... jeśli masz najemcę i utrzymasz niskie koszty utrzymania. Lub możesz zainwestować swój kapitał w aktywa, które przewyższają wszystkie inne. Zainwestuj w mobilne parki i nagradzaj się niezrównanymi zwrotami gotówki.